Paslaugos

Elektros instaliacija

 

 

 

Elektra mūsų kasdienybėje užima labai svarbią dalį. Šiandien tai nebėra tik vieniša lemputė kambaryje. 

Daugelis iš mūsų nori gyventi gražiuose, jaukiuose ir saugiuose namuose, o kad tai užtikrinti turime turėti profesionaliai atliktą elektros instaliaciją.  

Mūsų įmonė atlieka vidaus ir lauko elektros instaliacijos darbus – instaliuojame kabelius, montuojame elektros lizdus ir jungiklius, atliekame elektros instaliacijos renovaciją. Visus darbus atlieka ilgą darbo patirtį turintys specialistai.

Atliekame šiuos elektros instaliacijos darbus:

  • Instaliuojame kabelius elektros lizdams, jungikliams, šviestuvams ir kitiems įrenginiams
  • Montuojame ir pajungiame elektros lizdus, jungiklius, šviestuvus ir kitus įrenginius
  • Įrengiame elektros paskirstymo skydus ir įvadus
  • Įrengiame lauko apšvietimą
  • Atliekame elektros instaliaciją ir renovaciją privačiuose ir verslo objektuose
  • Atliekame kitus elektros instaliacijos darbus

Įžeminimo įrengimas

 

 

 

Apsauginis įžeminimas tai pasyviųjų elektros įrenginio dalių įžeminimas žmonėms apsaugoti nuo pavojingo elektros srovės poveikio.

Šiais laikais visi neapsieiname be mobilaus telefono, dažniausia kiekviename kambaryje turime po televizorių ar kompiuterį. Virtuvėse pluša indaplovės, voniose skalbyklės ar džiovyklės. 

Nemažai prietaisų yra su metaliniais korpusais. Būtent todėl, kartais, ranka prisilietus prie skalbyklės ar šaldytuvo pajaučiame elektros iškrovą, ar nuolatinį srovės kutenimą. Senstant prietaisui srovė nuolat didėja. Todėl būtina įrengti įžeminimą.

Realybėje, atsitikus avarijai, įžeminimo dėka elektros srovė turi galimybę nutekėti į žemę per apsauginį įžeminimą ( PE), o ne per mūsų žmogiškąjį kūną. Avariją galima suprasti kaip bet kokį elektros tinklo ar į ją įjungto elektrinio prietaiso gedimą.

Įzoliacijos ir įžeminimo varžų matavimai

 

 

 

Varžų matavimas yra elektros įrenginių (įvadinio elektros kabelio, izoliacijos, pereinamųjų kontaktų, įžemintuvų varžų) patikrinimas, atliekant grandinių matavimus.

Tai leidžia įvertinti esamą situaciją ir nustatyti defektus. Laiku pašalintas defektas apsaugo elektros prietaisus nuo gedimų, gamybinių procesų sutrikimų ar net nelaimingų atsitikimų.
Matavimai turi būti atlikinėjami nustatytais terminais ir vadovaujantis normatyviniais dokumentais, o juos atlikti gali tik atestuoti elektrikai.